Ilgėjant žiemos vakarams Klaipėdos VŠĮ „Liberi“ pradeda dalyvauti vaikų dienos centrams skirtame projekte „Ryšio kūrimas“ (2020 – 2021m.), kurį rengia asociacija „Kūrybinės jungtys“. Projektas skirtas ugdyti dienos centrą lankančių vaikų kūrybingumą, stiprinti organizacijų darbuotojų ir savanorių darbo su vaikais įgūdžius.

Taigi, gruodžio 4 d. popietę jaukiai įsitaisę sėdmaišiuose, ir valgydami spragėsius, VŠĮ „Liberi“ dienos centrą lankantys vaikai ir darbuotojai turėjo unikalią galimybę dalyvauti nekasdieniškoje veikloje – kino vakare, kartu su profesionaliu teatro, kino ir renginių režisieriumi Tomu Jašinsku. Režisierius, pristatė savo sukurtą pilno metro filmą „Sistema“, dalinosi savo patirtimi ir supažindino su savo kūryba dienos centrą lankantį jaunimą. Vykusiame filmo aptarime kūrėjas atsakė į vaikams iškilusius klausimus, apie kino meno virtuvę, išklausė jų įspūdžių apie vaikų asmenines patirtis mokykloje. Dalyvaujantys vaikai susipažino su kūrybos procesu iš arti, mokėsi kritiškai mąstyti ir apdoroti informaciją. Tai buvo puiki galimybė geriau pažinti save ir kitus. Kartu su jaunimu kūrybinių jungčių veikloje dalyvauja ir procesą koordinuoja VŠĮ „Liberi“ dienos centro darbuotoja Ona Bajorinienė, renginio metu ji turėjo galimybę pamatyti dienos centro lankytojus kitokiame kontekste, o taip pat pasisemti naujų idėjų darbui su vaikais.

Kadangi šių metų prieššventinio laikotarpio planus smarkiai pakoregavo karantino saugos reikalavimai, tai negalėjome priimti visų norinčių. Todėl, laikydamiesi visų saugos reikalavimų, ateityje planuojame tęsti bendradarbiavimą ir pasiekti baigiamąjį kūrybinių jungčių etapą. (Visos programos sesijos numatytos įgyvendinti iki sausio 24 d.).

Kontaktas pasiteiravimui ir bendradarbiavimui:

Direktorė Rita Čėsnaitė
mob. 8 698 57 207
el. p. info.liberivaikai@gmail.com