Kadras už kadro

Jau tapus tradicijai kiekvieną savaitę dalyvauti kūrybinių jungčių procese, sausio 14 dieną, mes, visa ,,Liberi“ komanda ir kūrėjas Tomas, vėl įsitraukėme į ryšio kūrimo užsiėmimą.

Šįkart Tomas pateikė labai praktines užduotis, kurių metu vaikai, darbuotojai ir savanoriai mokėsi savo kurtas istorijas perteikti kadruotės – judančių vaizdų kūrimo meno – pagalba.

Kadangi tai buvo jau ketvirtas kartas, kai režisierius Tomas susitiko su centrą lankančiais vaikais, pastebėjome, jog tapo daug lengviau paskatinti vaikus aktyviai dalyvauti, kurti istorijas, piešti, jie drąsiau reiškė savo mintis, liejo fantazijas.

Savo pasirinktomis priemonėmis, kas pieštukų, kas kompiuterio grafikos pagalba, kūrėme judančių paveikslėlių istorijas, ir mums visai neblogai sekėsi, o menas taip užbūrė, jog pasibaigus numatytam laikui, mums, kaip vienoj žinomoj dainoj, prireikė prisijungti į seansą ir dar vienam pusvalandukui – juk kiekvienas norėjo spėti parodyti savo sukurtą istoriją.  

Ačiū visiems dalyviams, darsyk leidusiems pasinerti į kūrybą, bei kūrėjui Tomui, kuris parengė ir efektyviai prižiūrėjo šį kūrimo procesą.